Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 tapasztalat?...

Windows 11 tapasztalat? Megéri átállni Windows 10-ről?

Figyelt kérdés

A napokban fog megjönni a PC-m, kizárólag játékra és videóvágásra fogom használni.

Viszonylag combosabb gép lett, i7-12700K, RTX 3070ti, 32GB DDR5, 2x2TB NVME SSD.

A kérdésem az lenne, hogy megéri már win 11-re váltani ezen a PC-n?

Mármint fog e nekem "jobbat" nyújtani a 11? Annyira nem ástam magam bele ebbe a win 11 témába, és a jövőben sem fogom.

Tapasztalatok érdekelnének, hogy maradjak e a 10-nél egyelőre, vagy használhatom nyugodtan a 11-et a fent említett gépen?

(kérem akik nem tudnak a kérdésre válaszolni, azok bármennyire is érzik a késztetést ne offoljanak ide "szar a winfos váccsá linuxra" megjegyzéseket.



2022. júl. 12. 00:40
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Szia.


Megjelenése óta használom asztali gépen, nekem stabil. Játékra és általános felhasználásra. Nem veszek észre különbséget a 10 között, abban a vonatkozásban hogy futtatja az alkalmazásokat.


Aki el tud vonatkoztatni a kinézetétől, meg attól hogy sok tesztre szabhatósági lehetőséget elvettek, annak nem fog gondot okozni.


Nem rég a munkára használt HP laptopomra is felraktam. Azon még a gyári előre telepített Windows 10 volt. Sokkal gyorsabban boot -ol azóta, és csendesebb, hűvösebb lett a laptop.

2022. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
A 10 is egy hulladék, de a Micro$oft a 11-gyel bebizonyította, hogy tudnak még annál is rosszabbat csinálni.
2022. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
97%

#2: Használj akkor abakuszt akkor ba+ ! :D Hihetetlen, hogy egyeseknek semmi nem jó.


Írta, hogy játékra szeretné használni, tetszik vagy sem, csak a kettő közül lehet választani, mert sehol máshol nincs DirectX 12 és Ray tracing. Az rohadtul nem segít a kérdezőn, ha mind a két rendszert leoltod a g*cibe. :D

2022. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem egyértelműen kiderül abból, amit írtam, hogy a 11 a rosszabb. (2-es voltam)
2022. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
90%

#4: Csak épp semmivel nem támasztottad alá. Csak pusztán egy vélemény volt. A vélemény meg olyan, mint a s*.gglyuk, van mindenkinek.

Gondolom te is az a fajta vagy, aki már ha két warez szoftver nem fut 11 -en, rommá köpködi.


Ez egyébként mindig is megfigyelhető volt. Gimis voltam, mikor megjelent a Windows XP, azt is szarrá köpködte mindenki, szarul néz ki, nem futnak, szaggatnak a programok, stb. stb. De ez még évekig ment utána, sokan kitartottak a Windows 98 SE mellett. Utána meg hirtelen az XP lett az Isten. Ugyan ez a történet játszódott le majdnem Windows 7 -nél is, csak előtte volt a Vista, mint a Windows 7 BETA állapotú verziója, így azon java részt kitölthette a haragját a jónép. De a Windows 7 köpködők, XP -t istenítők aránya akkor is megvolt.

Most is ez a helyzet. Semmivel nem rosszabb, mint a 10, van egy új bőr amit meg kell szokni. De ezen kívül semmi, pedig minden általam használt szoftver le lett tesztelve.

De úgy látszik aranyszabály lett a Windowsok történetében, egy bizonyos rétegnek az újabbat mindig oltogatni kell.

2022. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!