Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készítsem el a legjobb...

Hogyan készítsem el a legjobb programot, hogyan kérjem be hozzá az ügyféltől az adatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy összetett kérdésem lenne a témakörben.


Most kezdek majd tanulni szoftverfejlesztést és szeretnék előtte utána olvasni, hogy tudjam mire figyeljek majd később.


Tehát a kérdés:

Milyen könyveket tudnátok ajánlani, illetve (értem, hogy YouTube) milyen embereket vagy oldalakat ajánlanátok ezzel kapcsolatban, hogy a legjobb vagy a legjobban alkalmazkodó/legmegfelelőbb programot tudjam (tudjuk) elkészíteni az ügyfélnek?

Mire figyeljek, milyen kérdéseket érdemes feltenni?


Köszönöm a válaszokat! :)



2023. szept. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ehhez nem kell video.

3 eset van.

1.

Írásban rögzítve van, hogy mi az amit szeretne pontosan, és te pontosan azt nyujtod.



2.

Nincs írásban minden, közben egyeztettek a különböző fázisoknál.


3.

Nagyjából elmondja, aztán folyamatosan mindenbe beleköt, hogy azt ú nem úgy gondolta:D

2023. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám elősegíteni az ügyfél a programjának tervezését?

Tehát értem, hogy van egy elképzelése, de milyen technikákkal tudom jobbá tenni? Vagy ehhez inkább várjam meg a képzést, ahol majd mindent elmondanak? :D

2023. szept. 19. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagy ehhez inkább várjam meg a képzést, ahol majd mindent elmondanak?"

Pontosan így van. S ehhez még szerzel majd tapasztalatokat is. Gondolom azóta már elkezdted a képzést. A kérdésed akkora témakört érint, hogy itt néhány válaszban nehéz lenne kifejteni.

márc. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!