Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikusként önéletrajzot...

Grafikusként önéletrajzot mibe a legjobb csinálni? Elég az ingyenes Google Docs vagy Adobe Acrobat-ban készítsek . Pdf-et?

Figyelt kérdés
Nyilván egy grafikusnak muszáj valamilyen dizájnt belevinnie az önéletrajzába még ha letisztultan és visszafogottan is. A HRS szétszedi a dokumentumot és megnézi hogy lett összerakva vagy csak külsőleg nézi meg?
2019. szept. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedik szét. A HR-es nem is ért ehhez a részéhez :) Az első benyomás a fontos, hogy az első néhány másodpercben, miután megnyitotta az önéletrajzodat, felkeltetted-e annyira az érdeklődését, hogy behívjon interjúra.
2019. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp pdf-ben kuldeném
2019. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Google Doc és kimented PDF-be. Designt sem muszáj bele vinni, csak legyen ízléses, letisztult, szerintem ilyen esetben inkább a Portfólió amit jobban ki kell dolgozni.
2019. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Általában szoktak valami designt vinni a pályázati anyagukba, mert valahogy adódik a munkakörből is. Az általánosan használt fájl a pdf, mert az azonos megjelenítésre lett kitalálva, és mindegy miben készíted, lehet az akár Photoshop is, teljesen mindegy, csak pdf legyen.


A megszerkesztésre nem kíváncsiak, hanem a végeredményre, hogy hogyan csináltad az mellékes.


A cv-ben viszont legyen kattintható link a portfólió oldaladhoz, azt szeretik, mert praktikus.

2019. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mérnök vagyok és az én önéletrajzom sem szimpla Word, pláne nem Google Docs. (Word alapon készült, színes, linkek vannak benne és MS Visio ábrák és utána Pdfként mentve)

Következő CV verzióm már Adobe Illustrátorban fog készülni

De mindig pdfként kell küldeni, mert 1) nem szerkeszt bele a fejvadász 2) mindenki gépén ugyanúgy jelenik meg.

2019. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!