Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cities Skylines FPS problémára...

Martin_ kérdése:

Cities Skylines FPS problémára megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulnék felétek hogy adott egy gép ( I3-10100 4 mag 3,6ghz ami oc-zva 4,2-n pörög na meg egy Gtx 1650 ventus xs oc videókari társitva 32gb ddr4-es 2666mhz-es ramokkal.)

Alapvetően nem találkoztam olyan játékkal amik többnyire high hol medium grafon ne futnának szépen a szép alatt minimum (!) 50-60fps-re gondolok viszont a cities skylines feladta a feladatot a gépnek viszont akár hogy nézem sem a ramot sem a procit és a videókártyát nem akarja kihasználni.

Ugyan ezt a teljesítményt hozza very lowon 720pben mint 1080p full grafon alapvetően vsync ki van kapcsolva. Játék kezdésnél átlag 32fps és gyarapodott városnál is pár fps-es kevesebb.


Tipp hogy mi lehet a gyíkja?


képek az alábbi linkeken:

[link]

[link]



2023. okt. 21. 23:22
 1/2 A kérdező kommentje:

ui: poénbol levettem a lehető legkissebb felbontásra és grafikára majd magas + fhdra átlagosan kemény 5-7 fpst nyertem.

Low graf low resolution

[link]

[link]

Magas graf 1080p:

[link]

[link]

2023. okt. 22. 00:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Cities Skylines motorja nagyon elavult.Nagyon nem támogatja a processzort és a videó kártya kihasználtságot.Ezt nagyon javitani se tudták a ki jövetele óta.De,ahogy jönnek a hírek a folytatása is teljesítménybeli problémákkal küzd...
2023. okt. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!