Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok e erre a problémára...

Tudnátok e erre a problémára megoldást?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok van egy egy éves kapcsolatom, minden jó köztünk szex is rendesen megy..


De valahogy régebben is sokat maszturbáltam és most is napi 2-5

Változó..


Namost engem elküldött anyám gyomor kivizsgálásra mivel wc-n teszem a dolgom és ilyenkor kb egy félórát vagyok bent...



Hogy lehetne erről leszokni?

Csak ugy jönn egy érzés és csinálnom kell...


Nem tudom milyen kategoria meg azért ez egy kicsit hogy is mondjam gáz is nekem..


2019. jún. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg legyőzni ezt a kényszert és csináld akkor, amikor senki nincs otthon vagy a szobadban
2019. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én azt tapasztalom, hogy akkor csinálom, ha unatkozok. Keress magadnak valami elfoglaltságot, tanulj, segíts otthon, kezd bele egy hobbiba, hogy lekösd magad.
2019. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Probáltam de akkor is azon járt az eszem, már nekem zavaró de ha meg nem csinálom rosszul érzem magam vagy hogy is mondjam😂
2019. jún. 14. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 1x csináld este a szobádban.
2019. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!