Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a chat GTP 3.5...

Mi a különbség a chat GTP 3.5 és GTP 4.0 között? (azon kívűl, hogy az első ingyenes, a 4.0 meg fizetős) Valaki használja a 4.0-át? Megéri?

Figyelt kérdés

#Mesterséges Intelligencia #ChatGPT #chatgpt 3.5 #chatgpt 4.0
2023. okt. 29. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Átlag userként nem éri meg.

Esetleg kutatáshoz, munkához, esetleg szakdolgozathoz kellhet.

Különbség, hogy az manipulálható plug-in-nal illetve sokkal gyorsabb a működése és frissebb, relevánsabb adatokkal dolgozik.

Az ingyenes nem igazán alkalmas úgy komolyabb feladatokra.

2023. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én használom kutató munkához és képelemzéshez mivel az már az internetet is tudja böngészni. Számomra most megéri nagyon
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2023. nov. 4. 09:06
 4/5 monk1 válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy pl nyelvtudásban mennyivel pontosabb mint a 3.5? Ha angolul, vagy oroszul, vagy japánúl, vagy bármilyen nyelven kérnék egy fordítás, akkor azt kb hány %-os pontosságal tudja megtenni a 4.0 a 3.5.höz képest. 3.5 használom,de ha angolról kérek fordítást, vagy magyarról angolra, akkor elég sok hibát vét szerintem. De bármelyik más nyelvel is így van
nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 monk1 válasza:
Ja igen, és ha pl egy festménnyel, vagy egy fotósról kérek információkat, akkor sokszor nem is tudja hogy kiről, vagy miról van szó, és összevissza kever mindent. Pl egy festményről nem mindíg tudja megmondani hogy mit ábrázol, még akkor sem ha leírom hogy ki a festő, mikor készítette, és ha van, akkor mi a címe az alkotásnak. Sokszor teljesen mást ír le, mint amit ábrázol a kép. Vagy ha művészekre vagyok kíváncsi akkor azokat is sokszor keveri. Nem tudom hogy ilyenekben a 4.0 mennyivel lehet jobb a 3.2-nál
nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!