Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire befolyásoló tényező...

Mennyire befolyásoló tényező az, hogy egy kártya bányászatra volt használva és 50-70%-on ment? Most ha valaki csak játékra használja akkor is megy ennyin. Most akkor mi a különbség?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha nem csapágyas a ventillátor akkor semmit.

Legfeljebb egy pasztázás + új hőpadok nem árthatnak beüzemelés elött.


Én bányász kártyát vettem nemrég,semmi gond vele,az előző tulaj újra is pasztázta eladás elött.

2018. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én is bányász gtx 1060 at vettem kb 1 éve hibátlan 2 évig 0/24 ben ment( nem oc va agyatlanul )
2018. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az mit jelent, hogy nem csapágyas?
2018. dec. 9. 11:10
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmi különbség sőt azt mondom a bányászkártyára hogy jobb mint ha egy vérpistikétől vásárolt kártya amit pistike otthol OCz. Aki bányászik és több esetben milliokat rak bele az tudja mit csinál. Jól hűtőtt rigben 50%-on alulfeszelve. Míg pistike hú ezt most fel húzom mert ez most k.va jó aután hajtja 89 fokon.
2018. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szirty ***** válasza:

"mi a különbség?"


Az hogy ha játékra használod akkor megy néhány órát naponta. Ha bányásznak akkor meg nonstop megy 24 órában minden nap :)

2018. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ergó, akkor senki se nagyon ajánlja hogy használtan vegyek kártyát
2018. dec. 9. 16:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy bányász ír - ahogy itt is látszik - mindenképp maga mellett voksol és szerinte jó az. Nekik írnám, hogy nem mindenki "vérpistike" aki agyatlanul OC-zi a VGA-t. A legtöbb normális felhasználó aki naponta 1-2 órát nyüstöli a kártyát. Én sem vennék napi 24 órában járatott VGA-t, de mindenki maga dönt...
2018. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát ezzel én is így vagyok, nem kell a bányász kártya
2018. dec. 9. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy lesz a saját pénze ellensége,ahogy csak akar.

Vegyetek a boltba 100 ezerért 580-t,én addig vettem ugyanannyiból 2db RX480-t,2.5 év garival kártyánként.


Bár a használt vga nem egyenlő a bányász VGA-val,nem értem minek kell összemosni.

2018. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
most bárki mondhatja, hogy nem használta bányászatra, honnan tudod hogy igazat mondott?
2018. dec. 9. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!