Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a Windows...

Miért fagy ki a Windows Intéző (WIN 10), ha az asztalon jobb klikket akarok nyomni?

Figyelt kérdés

Nyomok egy jobb klikket, mert mondjuk háttérképet akarok cserélni és a kék karika pörög örökké. Az ikonok se kattinthatóak innentől az asztalon. A start menü az igen és az be is jön. Feladatkezelőben újraindítom az intézőt, akkor az ikonok újra kattinthatók, de jobb klikkre megint megy elölről ez.


Win 10 Pro 64bit (pár napja lett frissítve)



2023. okt. 31. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem tud betölteni, aminek jobb klikkre meg kéne jelennie. Milyen alkalmazások vannak fenn, amiknek van ilyen jobb klikkes opciójuk?
2023. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Avast, winrar biztosan. Keepasst tettem fel pár napja, nem tudom annak van e.
2023. okt. 31. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobbklikk menü editorral végig kell menni rajta (vagy kapásból mindent blokkolni hogy így működik-e)
2023. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Redditen találtam rá megoldást. Nvidia Display Container LS nevű szolgáltatást kellett újraindítani a szolgáltatáskezelőben. Most a legutóbbi Alan Wake II-es nvidia frissítés óta romolhatott el.
2023. okt. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!