Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kik használnak chatGPT-t?

Kik használnak chatGPT-t?

Figyelt kérdés

Eleinte mikor újdonság volt szórakoztam vele, érdekes volt, de aztán rájöttem, hogy buta, mint a tök. Át lehet verni, hülyeséget is mond, így tanulásra a Google keresője is jobban megfelel. Vitára alkalmatlan.

Már hónapok óta nem használom.


Mások is hasonlóan rá untak?

Vagy kik használják, és mire?


2023. nov. 4. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak a szokásos. Te is belefutottál ugyanabba a hibába, mint az emberek 99%-a: vagy azt gondolják, hogy ez egy társalgópartner, és persze csalódnak benne, mert mégsem teljesít olyan jól, mint egy valódi társ; vagy pedig azt hiszik, hogy ez a Google kereső alternatívája. Nem. Ez egy nagy nyelvi modell, hatalmas tanító-adatbázissal maga mögött. Nem arra való, hogy haverkodjunk vele, és nem is arra, hogy kétséget kizáróan ellenőrzött információforrásként tekintsünk rá. Ez egy eszköz, ami kimagasló hatásfokkal képes osztályozni, aggregálni, és sok repetitív folyamatot képes ez által felgyorsítani. De nem fogja helyettesíteni az embert, és nem fog gondolkodni helyetted.
2023. nov. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SIDLER22 ***** válasza:
72%
Illetve azzal kiegészíteném, hogy nem tud magától tanulni ugyanis a modell amivel dolgozik csak akkor frissül ha azt megteszik rajta a fejlesztők. Szóval nem fogod tudni megváltoztatni sem a véleményét valamiről ha esetleg van neki mert nem építi bele a tapasztalataiba amit kap.
2023. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én munka alatt folyamatosan használom, 3 programnyelv között kell váltogatnom pár percenként, és belezavarodok a szintaxisba. Egyszerű snippeketeket kérek tőle amiket aztán vagy átírok, vagy használom ahogy van, erre egyelőre tökéletesnek bizonyult.
2023. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem proliknak való, ennyi.
2023. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szoftverfejlesztésben szoktam használni, kódokat lehet vele “ellenőriztetni” és generáltatni. De nagyon jól tud pl hosszabb szövegeket összefoglalni, szöveget írni, nagy adatmennyiségekben keresni stb.


Hozzáteszem a fizetős verzió sokkal okosabb, annak fájlokat is adhatsz meg és azokat is tudja értelmezni keresni bennük stb.


De igaza van az előttem szólónak, nem mindenható, nem beszélgető partner és nem mindenre jó, ez is csak egy eszköz, tudni kell hogy milyen feladatokhoz jó és milyen feladatokra nem és persze tudni kell használni is, erre vannak a Prompt Engineerek :)

jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!