Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hirdetés blokkoló van...

Milyen hirdetés blokkoló van youtube amit még nem ismer fel ?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki kérdésre válaszol a reklám védők nem kellenek.

nov. 6. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #3-as hozzászólásban felsoroltam megoldási lehetőségeket.

nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Elég magyartalanra sikerültek ezek a mondatok.
nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fadblock használjátok ez még működik is nevetséges hogy, erőltetik a reklámokat én jól meg vagyok anélkül is hogy, milyen mosópor ma menő.2 köszönöm hogy, válaszoltál a kérdésre ja nem.
nov. 6. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Firefox + uBlock amióta tart ez a hiszti még nem láttam az adblockos üzentet előjönni.
nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Addig próbálgatod az addblockkereket amit be nem húzol egy vírusosat. Most minden sötét alak a neten arra hajt hogy az ő megpiszkált bővítményét telepítsd.
nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

"Addig próbálgatod az addblockkereket amit be nem húzol egy vírusosat."

A uBlock Origin nyílt forráskódú, nagy fejlesztői bázissal rendelkezik, nem tartalmaz futtatható kódot, így vírust se.


"Most minden sötét alak a neten arra hajt hogy az ő megpiszkált bővítményét telepítsd."

Ezért kell hivatalos forrásból telepíteni.

nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 Szerintem elöször a chrome böngészösökre mennek rá mert azt használják sokan de utána menek a firefox-ra is.Ez fadblock külön erre találták ki én azért se nézek a youtuben reklámokat mert a kis csatornáknál tiltják a bevétel szerzést.Az elején még normálisak voltak utána meg csak az ingyen tartalom gyártást várják el mint a facebook.
nov. 6. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, Chrome-ba bele tudnak nyúlni mivel a sajátjuk, ennyi a titok....
nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
A Chrome+AdBlock kombó is működik. Az elején bugos volt, de múlt héten jött rá frissítés, ugyanúgy blokkol mindent mint korábban.
nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

A "hogy" el kell vessző, nem utána.

nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!