Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook csoportokban miért...

Facebook csoportokban miért nem látom csak az Adminisztrátorok bejegyzését?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete már, hogy 2 csoportban is, ahol napi szinten mennek bejegyzések. (Egyikben heti 1-2 van csak de azokat pedig csak az Adminisztrátor írja ki). Minden bejegyzést látok, csak az adminét nem. Ilyenről hallott már valaki? Egyik csoportban, ahol napi szinten mennek a bejegyzések ott 2 admin van, egyiket se tiltottam én le, illetve ők se engem. Ez 100%. Minden posztot látok, csak az ővékét nem. Másik csoportban egy admin van csak, ő se tiltott engem sehol én se őt, de ugyanúgy nem latom az ő bejegyzéseit. Még késve sem. És minden más tag látja. Valaki tud segíteni, hogy ez mitől lehet? Esetleg hogy lehetne megoldani hogy lássam a posztokat?

#Facebook #Facebook csoport #Facebook admin bejegyzés #Admin bejegyzés nem látható
nov. 13. 11:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!