Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet e Windows 11 gyári...

Lehet e Windows 11 gyári kijelző felvevőjénél hang késleltetést beállítani, ha lehet hol találom meg ezt a beállítást ?.

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert amikor játszok még nem késik a játék hangja, majd ahogy telik az idő elkezd késni, nem sokat, kb olyan 2 mp-et. Tudom van az OBS de mivel a laptopomban UHD grafika van így a Windows 10 - 11 gyári kijelző felvevője jobb minőségben rögzíti a videóimat, nem terheli meg a laptopot úgy mint az OBS. Mielőtt valaki felhozná hogy mert biztos nincs jól beállítva az OBS az előtt szögezném le hogy amíg PC-t használtam évekig OBS-t használtam, szóval tudom hogyan kell az OBS-t beállítani.
nov. 17. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge vackokon semmilyen késleltetés nem fog segíteni...
nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan azért használom a Game Bart mert nagyon szépen veszi fel a kijelzőt, akadás mentesen és nagyon jó minőségben. Amihez erő kell az a streamelés, nyilván ezért nem streamelek, csak felveszem a videót és feltöltöm youtubera. Szóval a hang késleltetés nincs összefüggésben a laptop hardverével, valahol egy beállításban gondolom el van állítva szándékosan a hang késleltetés kb 2mp-el, csak a beállítást nem találom ahol ezt be lehet állítani.
nov. 17. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

"gondolom el van állítva szándékosan a hang késleltetés"


Rosszul gondolod.

nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, de a kérdés úgy szól hogy ez a beállítás hol található, egyszer már találkoztam vele de most mrg hogy keresem sehol nem találom. Azonban azt tudom hogy áttudtam volna írni 0-ra is, nem tettem, már bánom mert most meg nem találom amimor keresem.
nov. 17. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"egyszer már találkoztam vele "


Kizárt dolog kisfiam.

nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan késés. OBS-ben is lehet ezt állítani. Lehet hogy ott találkoztam én vele, nem is a Game Barban. De kösz a semmit, ha nem gond kicsit lepotozlak mert te ezen a térne nem segítettél semmit. Ha meg nem tudsz vagy nem akarsz akkor mimek írsz a kérdések alá ?.
nov. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!