Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan régi játék, amivel...

Van olyan régi játék, amivel sokáig ellehet szöszmötölni?

Figyelt kérdés

A Fallout 2 volt az a játék amivel sokáig szórakoztam. Természetesen csaltam, mit az állat, ezért volt olyan szórakoztató. Van hozzá hasonló troll-játék? Olyan eseményekre gondoltam, mit pl. Sulik-ot ellehetett adni Meizengernek. Aldo zsebébe időzítős XY lehetett csempészni...

Tele volt a játék ilyen huncutságokkal.



2023. nov. 19. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9

"Minimum


OS: Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit"


[link]


(De mindegy is, mert nincs 4GB RAM erőforrásom)

dec. 7. 22:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor Super Mario féleségek.
dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a Civilization IV és nem tudtam megkedvelni, az volt a legzavaróbb, hogy állandóan megszakított, nem olyan gördülékeny, mint az AOE. Ha a Hunok benne lett volna... az AOE egyik kiadásában benne van. Borzasztóan szaggatott a játékmenet ezt nem tudtam megszokni.
dec. 29. 22:56
 14/16 anonim ***** válasza:

A hunok is benne vannak az egyik csomagban. A Civ IV-et vagy a Civ VI-ot próbáltad ki? Nagyon nem ugyanaz, a IV egy őskövület!


Én a laptopomba vettem 8GB RAM-ot, és SSD meghajtót, azzal megtáltosítottam a gépem, és úgy ez a játék is tök jól megy.


Egyébként be lehet állítani bizonyos dolgokat, hogy egy kicsit alacsonyabb legyen a gépigény, és úgy gyorsabban menne a játék. A betöltés mindenesetre tényleg nagyon hosszú, de én pl. úgy szoktam játszani, hogy minden kört elmentek, és a játékból eleve ritkán lépek ki, ha más dolgom is van. Így nem kell várakozni a belépéshez.


Persze nem mondom, hogy nincsenek kritikáim a játékkal kapcsolatosan, egy kérdésemben ezt fel is tettem.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Imperium Galactica II nekem az, amivel szeretek órákba nyúlóan időt eltölteni, és még nem volt itt megemlítve. Szeretek kémkedni, hajókat tervezni, flottákat felállítani, bolygókat hódítani, városokat építeni, tankokkal buzgerálni a szövetségeseim és mélyre nyúló diplomáciai kapcsolatokat kialakítani. 6-800 MB az egész átvezető videókkal együtt. És a legjobb benne, hogy teljesen, 100%-ig magyar.
jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

dec. 31. 10:00

Civ IV-et használtam. A játék megfelelően müködött, csak az nem tetszett, hogy mindig Entert/piros gombot kellett nyomogatni, olimintha egy lövöldözős játékban a lővés után enter gombbal kellene megerősíteni. Hiába van rá 100% magyar fordítás és szinkron. Kár, hogy így elrontották.


Viszont az AoE találtam egy érdekesnek tűnő játékot Stronghold-ot.


A gépigény kapcsán, én anno egy játék miatt vettem Xbox 360 és magát az eredeti játékot. Az egy hacker játék volt és nagy csalódás, de annyira vágytam arra, hogy játszak vele... mit mondjak, inkább kínlódás volt nem játék. Egyébként az Xbox olyan játék hozta el a nagy szöszmötölést, amiről nem is tudtam, Skyrim V.... még hack mententést modot is csináltam hozzá, hex számokkal szöszmötöltem napokig. Persze elérhető volt modolt savegame, de én csináltam magamnak többet is.

Itt vannak a modolt mentéseim, akit érdekel.

[link]

jan. 4. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!