Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 2024-ben?

Windows 8.1 2024-ben?

Figyelt kérdés

Jövőre ekkortájt tervezek egy új laptopra beruházni. Jelenleg egy 8GB ram, ssd-vel Gerforce 710M és egy 4 magos i5-ös procival ellátott laptopom van.

Laptopot GTA 5-re, ami ahhoz képest elég jól megy (50fps), office365, matlabra használom egyetem miatt.

Windows 10 kényelmi szempontból nem szeretem, valamint amikor még 8.1-em volt sokkal könnyebben tudtam kezelni, win10 alatt a vga driver folyton lehal. Tudom, hogy 8.1 nem támogatott rendszer, de ha van driverem, lenne baj ha használnám?



dec. 3. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Használhatod nyugodtan a Windows 8.1-et.
Ne, ne használd a win8.1-et.
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld ki a 11-et. Az sem a legjobb, de a 10-et felülmúlja, és még támogatott is. A 8.1-et meg felejtsd el.
dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem támogatja a cput:(
dec. 3. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Még ma le kell cserélned a 8-at 10-re!


"Win10-et nem szeretem"

Az oprendszert nem szeretni kell hanem használni.

Ha szeretni akarsz valakit akkor szerezz egy barátnőt.. 🙂

dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A böngészőre figyelj, mert a nagyobbak közül már csak a firefox támogatja.
dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rufus-szal próbáld meg felrakni az ISO-t, akkor a TPM validate-t ki lehet kapcsolni és akkor felmegy arra a notebook-ra is.

Vagy nézz valami Linux disztrót.

Nem jó döntés befoltozatlan oprendszert használni.

dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
Használható még, de csak Firefox böngészővel, mivel az 2024 szeptemberig támogatja a régebbi Windowsokat is!
dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem opció már, mert nem támogatott a Microsoft által sem és sok új szoftver sem szereti.

[link]

[link]


Januártól a Steam nem fogja támogatni a Windows 10 -től régebbi rendszereket. Emellett a böngészők közül sem támogatja már egyik sem. A Firefoxból a legutóbbi használható verzió a 115-ös ETS verzió, ez pedig 2024 szeptemberéig lesz támogatott. A linkekben le van írva minden.


Mi bajod a Windows 10-el amúgy? Használd ezt (támogatott még 2025 októberéig.), vagy próbáld ki a 11-et, esetleg Linuxot, de a 8.1 már felejtős.

dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a win10/11 akkor ingyen válthatsz Linux Mintre..
dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!