Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Start menü méret bug megoldás...

Start menü méret bug megoldás kemény dió?

Figyelt kérdés

A következő a történet:

Csináltam egy ismerősnek a gépén egy alaphelyzetbe állítást, ezzel semmi gond nincs is, ment minden rendben, viszont egy apró zavaró bugot nem sikerül megoldani.

A lényeg, hogy a Start menü eddig úgymond két oszlop széles volt, 4 közepes méretű ikon volt kitéve. Most viszont sehogy sem sikerül levenni a 3 oszlop szélességről, ennek köze lehet ahhoz, hogy egy csoport mindenképp megmarad, hiába van eltávolítva Csoport levétele a Startról opcióval, olyankor ugyan legyalulja az ikonokat onnan de ahogy újra ki vannak tűzve ismét a csoport alatt jelennek meg és valószínű ez okozza, hogy nem lehet jobbról behúzni a szürke részt, illetve fenn is marad egy sáv ugye.

Volt egy második alaphelyzetbe állítás is csak emiatt, de ez sem hozott megoldást, sőt, még a linken lévő két dolgot is megpróbáltam:

[link]

Ezek sem segítettek.

Igazából a használhatóságot nem befolyásolja a dolog, csak esztétikailag nem épp a legszebb, illetve már hajt a kíváncsiság, hogy vajon miként lehetne megoldani.

Akinek esetleg van valóban működő megoldása még tábla csoki / sörben is benne vagyok. :)

Csatolok egy képet is, hogy pontosan miről van szó:

[link]


dec. 5. 01:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!