Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tilt le a Teamviewer,...

Miért tilt le a Teamviewer, amikor kb kéthetente 10-15 percet használom csak szüleimmel?

Figyelt kérdés

ez már professzionális felhazsnálás? vagy mégis mit ért a Teamviewer pofesszionális mintázat alatt?

időben méri vagy azt nézi, mit csinálok vele? egyszerűen nem értem.


mondjuk az én tapasztalatom alapján nagyon melléfogott, ha cvsak nem direkt arra megy, hogy mindenképp fizessek rá elő, és ezért mindent professzionálisnak vél érzékelni ...


[link]



dec. 21. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
azóta nem is enged egyébként. éppen csak bejelentkezek és 1 perc múlva megszakítjka a kapcsolatot.
dec. 21. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor használtam (régen) érzékeny volt, hogy ua a verzió legyen a gépeken. Ha az egyik gépen frissített, már nem működött a kapcsolat.
dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
huha, ez már 5-6-szor is frissített. megnézem akkor a másikat is, köszi.
dec. 21. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


A megoldás, hogy másik programot használsz helyette... Van bőven hasonló program.

dec. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, Anydesk-et használd..
dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, kösz
dec. 22. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!