Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítő közben...

Windows telepítő közben parancssorból indítottam egy teljes formázást?

Figyelt kérdés

És angolul ezt kérdezte hogy:


"Would you like to force a dismount on this volume y/n"


Ez vajon mit akart jelenteni. Én csak teljes formázást akartam. y-t nyomtam rá.

Csak érdekelne mire kérdezett rá, de nem tudok angolul, és nem találtam rá normális választ. Előre is köszönöm ha valaki tudja mi ez.


dec. 26. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

"Tökön akarod rugni magad? y/n"


Telepítéskor különben sem kell formázgatni. Törölni kell a partíciókat. Gui-n.

dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy lemezen lévő partíciót akkor lehet használni, ha fel van csatolva (mount). De ahhoz, hogy le lehessen formázni, le kell csatolni (unmount vagy dismount). De ekkor a lemezről megnyitott összes fájlleíró érvénytelenné válik, azaz ha például épp akkor írt egy program a lemezre, annak a fájlnak a tartalma elveszik. A force dismount azt jelenti, hogy lecsatolja a lemezt akkor is, ha épp egy program dolgozik rajta.
dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 Azért formáztam mert valószínű hibák vannak a hdd-n és régen azt hallottam hogy a teljes formázás javíthat rajta. A telepítőből meg csak gyors-formázni lehet, így gondoltam indítok egy parancssort közben azt úgy jó lesz (csak hát ez angol nyelvű parancssor volt).


2 Köszönöm ezt a részletes választ.

dec. 26. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad.
dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!