Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A Windows Installer szolgálta...

"A Windows Installer szolgáltatás nem érhető el". Ha parancssorba beírom a "msiexec. Exe/unregister" majd a "msiexec/regserver" parancsot kiderül, ha nem eredeti a Windowsom?

Figyelt kérdés

A megoldást itt találtam: [link]

De attól félek, hogy így kiderül, hogy nem eredeti Windows van feltelepítve és elszáll az egész. Ez lehetséges? Most viszont nem tudok sem letörölni programokat sem feltelepíteni. Lécci valaki segítsen! :) (Nem, nem fogom újrarakni a gépet).



2013. márc. 8. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi köze az eredetiséghez,vagy annak ellenőrzásáhez, nyugodtan megcsinálhatod ezt !
2013. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi, megcsináltam, de ugyanúgy nem tudok telepíteni vagy uninstallálni programokat... már kipróbáltam az összes variációt a Microsoft Terméktámogatás honlapjáról (ezeket: [link] ), de semmi. valami tipp?
2013. márc. 8. 17:03
 3/3 A kérdező kommentje:
és a csökkentett módos reg-elés után kiírja h "Az esemény nem tudott meghívni előfizetőt." WTF!??
2013. márc. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!