Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találkozott már valaki ezzel?...

Találkozott már valaki ezzel? Camtasia renderelés után sötét képernyő és nincs hang.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Camtasia 9.1-et használok, már egy jó ideje. Régebben egy akció keretében tudtam megvásárolni ezt a verziót. Akkoriban érkezett az új kiadás, és ezzel az akcióval promózták. (A régit szinte gombokért adták.) Eddig remekül működött.


Most az történt, hogy készítettem egy felvételt, egy 14 perces képernyőfelvételt. Semmilyen külső fájl nincs benne, csak a képernyő felvétel, és egy pluszban felvett hangfájl. Ezt szintén a Camtasiával vettem fel. Először szokás szerint .tscproj fájlként mentettem el. Aztán ki akartam exportálni mp4-be. Végigmentem a renderelési folyamaton, és csak egy fekete képernyőt kaptam hang nélkül.


A szerkesztőben minden rendben van. Ott minden működik, de renderelés után semmi sem. Próbáltam újratelepíteni, de nem segített. Még a telepítése utáni mintafájl renderelése után is ugyanaz a fekete képernyő, és nincs hang az mp4 lejátszásakor.


Más képernyőrögzítők, mint például a LUXEA, simán megcsinálják a videót, szóval úgy gondolom a gépnek és a Windows 10-nek semmi baja nem lehet.


Nem igazán szeretnék most áttérni a Luxeára, meg ezt a videót sem igen szeretném újra felvenni. 3 napos meló van benne.


A .tscproj projektfájl egyébként úgy tűnik rendben van, mert betöltődik, elindítja a Camtasiat és a programon belül szépen le is játssza, ott minden megy.


Ha valaki találkozott már ilyen problémával, írja meg mi volt a megoldás.


Nagyon hálásan köszönöm.


Ui.: A techsmit-et megkerestem, írtam nekik de alapból két napra jelezték a választ. És nem igazán látom, hogy aktív lenne a csapat. Persze értem én, hogy régi a szoftver vegyek új kiadást, de az cefet sokba fájna most. Az örökös licenc most kb. 130 000 lenne.



jan. 8. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!