Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel a...

Csakegycsajszika kérdése:

Van olyan program amivel a Spotify lejátszási listámat tudom mixelni, mint egy automatikusan/mesterséges intelligenciával működő DJ?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van ez az automix funkció Spotyn, de ez nekem vagy nem működik, vagy nem jól értelmezem. Valaki ismeri eut a funkciót, vagy esetleg más programmal nem lehet ezt megcsinálni? Az lenne a lényeg, hogy kb. úgy működjön, mintha egy buliban lennénk.

jan. 12. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Spotify-t megnyitod, Beállítások -> Lejátszás -> Automix csúszkát beállítod. Én még az áttűnést is felhúztam 12 mpre
jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is megcsináltam, de ezt akkor is megcsinálja, ha csak az áttűnést állítod be, akkor az automix mit csinál pluszba? Illetve én inkább olyan programra gondoltam, hogy akár 2 perc után átkeveri a számot ott ahol jónak látja.
jan. 13. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
A rave.dj nevű oldal elvileg spotify listák alapján is tud generálni egy hosszabb mixet. Youtuberól biztosan. Sajnos hosszabb idő mire elkészíti és videóból kell átkonvertálni MP3.ra
jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!