Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a Viber üzeneteimet új telefonon?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy volt egy biztonsági mentés, amit vissza is töltöttem az új telefonon. Viszont régi volt a mentés. Csak fél évvel ezelőtti üzenetek vannak benne.

Van viszont egy tablet, amiben szintén be vagyok jelentkezve. Abban még látom a régi üzeneteket. Viszont ott meg nincs mód bizottsági mentés készítésére. Van esetleg valami lehetőség rá, hogy ugyanazok az üzenetek vissza kerüljenek a telefonra is? Fontos lenne nagyon.



jan. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután én beléptem egy új eszközön, az összes többiből kijelentkeztetett. Még PC-ről is, úgy kellett utána az új telefonnal QR-kóddal összeszinkronizálni. Szóval nem látok rá esélyt, hogy a tableten lévő üzik megmaradjanak, ha nem készült róla korábban biztonsági mentés.
jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó csak nekem épp ez az, hogy nem jelentkeztetett ki a tabletből. Mivel még mindig megvan au összes üzenet, ezért kérdem hátha lehet még valahogy lementeni.
jan. 16. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a tableten továbbra is tudod használni, tehát más megkapja, amit írsz róla, én azt csinálnám, hogy az új eszközről kilépnék a Viberből, és azután próbálnék valamilyen módon biztonsági mentést készíteni a tabletes Viberről. Csak az alkalmazáson keresztül tudsz, szóval ha azután sem fogja engedni, akkor az ennyi.
jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű ha a telefonon kilépek, akkor a tableten engedni fog mentést készíteni? Mert eddig a tableten a fiók menüpontnál, ahol lehet mentést csinálni csak annyit ír ki, hogy fiók deaktiválása. Attól tartok, ha kilépek telefonról a tabletről is automatikusan ki fog lépni és akkor annyi az egésznek. Mivel hogy a tablet amolyan másodlagos fiók a vibernek.
jan. 17. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs más opciód, és csak a tableten vannak meg azok az üzenetek, amikre szükséged van, így ha nem csinálsz semmit, csak attól rettegsz, hogy "mi lesz ha...", nem fogod megtudni, mi lesz. Mást nem tudsz csinálni.
jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!