Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Logó készítő AI szoftver/progr...

Logó készítő AI szoftver/program avagy ilyen weboldal? Vagy olyan logó készítő cég, akik megfelelnek a kritériumaimnak?

Figyelt kérdés

Szóval egy logót szeretnék készítettni, sajnos én nem vagyok túl nagy photoshop profi, illetve ami a nagyobb baj az, hogy ötleteim sincsenek, nem vagyok túl kreatív típus.


Van egy elképzelésem, illetve maga a név és mottó, ebből kellene egy logót összekovácsolni. Fontos lenne, hogy több féle vázlatot is lássak, hogy több választékom legyen.


Néztem ezeket az ingyenes illetve pénzes logó készítő weboldalakat is, de ők csak a saját sémaikkal összedobják a nevét és mottót, aztán ennyi.


Akik értenek esetleg ezekhez, ők is írhatnak privátban.



febr. 12. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes sablonok. Azokkal lehet variálni, kreatívan😉. Én a Paint.NET progival csináltam logót anno. Igaz nem vektorgrafikus...
febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadúszókat foglalkoztató oldalak:

- [link]

- [link]

- [link]

vagy megbízhatsz egy grafikai stúdiót:

- [link]

- [link]

a mesterséges intelligenciával (ChatGPT/Dall-E, Midjourney, Stable Diffusion) az a gond, hogy az még inkább sablonból fog dolgozni, hisz azt már meglevő képekből tanítják be (arról nem is szólva, hogy általában pixelgrafikus formátumban dolgozik, ami nem méretezhető szabadon, ami egy logo-nál ellenjavallt).

febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adobe Firefly esetleg?
febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tengr.ai --- magyar, CENZÚRÁZATLAN, ingyenes, és van direkt logo készítő része is... :)
márc. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!