Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan AI megoldás, ami...

Van olyan AI megoldás, ami segít nekem a kép szerkesztésben?

Figyelt kérdés

Fotós munkáim szeretném szerkeszteni, jó minőségben.


Kezdő fotós vagyok, a gép használat már úgy ahogy rendben van..viszont az utómunka fontos lenne nekem, esetleg egy új hátteret rá rakni de normális minőségben.


Az se lenne hátrány, ha magyar lenne a program.


Tudnátok ilyet ajánlani?



#photoshop #fotográfus #ai photoshop #ai fotó szerkesztés
márc. 2. 16:39
 1/2 anonim válasza:
photoshop elvileg tudja
márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előbb inkább tanuld meg a képek szerkesztését, ne a géptől, meg AI-tól várd, hogy jót csináljon neked.


Kit fog érdekelni, meg egyáltalán mit ér a fotós "tudásod", ha az AI csinál élvezhető képet a fotóidból?


Az AI hasznos eszköz, hogy megnövelje az emberi munka hatékonyságát, kevesebb drága időt kelljen unalmas dolgokkal tölteni. Viszont a "kezdő fotós"-ból csak akkor lesz majd egyszer "nem kezdő", ha kihívásokkal szembesül, nehéz feladatokat kap, amiket megtanul leküzdeni és a tanulási folyamat során elsajátítja, hogy mit hogyan kell csinálni - meg közben hibázik egy csomót, hogy megtanulja, hogyan nem kéne csinálni, mert úgy nem lesz jó.


Ha ezt a tanulási folyamatot lespórolod, akkor sosem fogod elsajátítani azt a tudást, amitől egyszer majd haladó fotóssá válhatnál. Majd a gép automatikája helyesen exponál helyetted, így neked nem kell megtanulni, mit hogyan kell beállítani a gépen. Majd az AI jól kipofozza a képeidet, így az sem baj, ha a fényképezőgép automatája nem csinálta meg tökéletesre. Csak ettől így nem leszel soha jó fotós, csupán egy fényképezőgép tulajdonos.

márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!