Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb AI chatbotok?

Legjobb AI chatbotok?

Figyelt kérdés

Számotokra melyik válik be?

Melyik ad tökéletesebb válaszokat, melyiket használjátok rendszeresen?



márc. 5. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A ChatGPT-t és a Geminit.
márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
GitHub Copilot, besegít mikor dolgozok. Volt, hogy kihúzott a szarból is, mert amit használnom kellet, nem volt ledokumentálva... így kapott tőlem egy váll simit. :)
márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ChatGPT Pro alap, de a titkos favoritom a Kagi Assistant. Ez egy Google-nél jobb keresőmotorhoz van kötve, amit Claude-dal olvas át és ír belőle választ. Ez szinte nullára csökkenti a hallucinációt és a tudása teljesen friss, nincs a betanítás dátumáig elolvasott dolgokra korlátozva.
márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
3 -as hol találom ezt a Kagi Assistant nevű dolgot ? Kerestem mert érdekelne de nem találom
márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Én a havi 10 dolláros csomagon kezdtem, amiben a kereső + Quick Answer + Summarizer AI + FastGPT van benne, ez utóbbi egy érdekes, egy körös, forrásokkal kiegészített ChatGPT szerűség. Ezeket ha simán beregisztrálsz, ingyen is kipróbálhatod. Én fel se használtam a 100 ingyenes keresést, annyival jobb volt számomra a Google-nél, hogy 2 nap után előfizettem.


Pár hónap után upgradeltem a havi 25 dolláros Ultimate csomagra, amiben benne van az Assistant. Itt a leírása: [link]

GPT-4-es chat is jár mellé, úgyhogy ha az alap ChatGPT Pro-nak csak a chat részét használod, a DallE-t, és GPT Store-t nem, akkor simán le is mondhatodaz OpenAI előfizetést, és ugyanannyiért használhatod a Kagi Ultimate-en keresztül.

Ja, és semmit nem loggolnak rólad, a keresőt pedig olyan szinten testre szabhatod, hogy érdemes rögtön a dokumentáció elolvasásával kezdeni. Egyes domainek feljebb-lejjebb rangsorolása vagy letiltása, fórumkreresők, podcastkeresők, stb. Kedvenc előfizetésem jelenleg.

márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Kagi, höhö! :)


Köszönöm egyébként, kedves jó uram!

márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemrégiben jelent meg a Mistral AI, elméletileg a Claude 2 és a GPT-4 között van a teljesítménye.
márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!