Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csinálnom kellene egy chatboto...

Csinálnom kellene egy chatbotot ami bejelenti, ha elindul egy adott stream, de én nem férek hozzá ahhoz a twitch fiókhoz?

Figyelt kérdés
Discordra kellene nekem egy BOT, ami üzenetet küld egy bizonyos szöveges szobába, ha a megadott twitch stream elindul. Ahhoz a streamhez, amit a botnak figyelnie kellene (hogy LIVe vagy nem live), nincs hozzáférésem. Hogyan lehetne ezt megoldani?
2020. jún. 7. 09:55
 1/2 pappgr ***** válasza:
94%

[link]


De szerintem jobban jársz ha előbb szétnézel a már kész dc botok között, pl MEE6 elég jó erre a célra.

2020. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább más alternatívát használok, ami ennél kicsivel egyszerűbb (Szerintem).

IFTTT-n kiválasztom hogy ha egy adott twitch élőt indít akkor küldjön egy webhook-ot, amit összekapcsolok egy discordos webhook-kal, és igazából ennyi,a választ pedig egy json-nal formattálom és küldetem ki Discordra.

2020. jún. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!