Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi az office...

Miért nem engedi az office 365 (wind11) hogy letöltsem a bemutatót ppt formában és megnyissam ppt-ként?

Figyelt kérdés
A kérdést lehet nem fogalmaztam meg rendesen de a lényeg az, hogy nem tudom rátenni a ppt bemutatómat egy stickre. Windows 11-en vagyok és nincs asztali app a powerpointnak, mert ugye elég drága, szóval Office 365-ben online csináltam a ppt-t és amikor elakarom menteni például a másolatát akkor nem engedi, hogy megnyissam csak jegyzettömbbel, vcl valamivel meg Windows media player legacy-val, és egyik se működik, nem vagyok a legélesebb kés a fiókban e téren szóval fogalmam sincs mit kéne csináljak és hogy. Emailből megtudom nyitni mert elküldtem magamnak de stickre kéne rátegyem ha lehetséges-e valahogy. Kérek valakit aki ért ehhez, hogy segítsen mert elég sürgős lenne, holnapra!

márc. 24. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod megnyitni, mert nincs társítható program a te gépeden hozzá. Ha a formátuma rendben van, a böngésző is felismeri a tartalmát, akkor azt felrakhatod egy adathordozóra. Egy másik gépen amin van Office, fel fogja ismerni és megnyitni.


Ingyenes programcsomag amit használni tudsz: Libreoffice, ennek is van PowerPoint alternatívája.

márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na várj egy pillanatot. Ha az a célod hogy "egy stickre rátegyed", akkor ez abszolválható hisz azt mondtad "jegyzettömbbel meg vlc-vel akarja megnyitni", azaz a fájl LE VAN TÖLTVE, oda másolod ahova akarod. Ha az a célod hogy ezt megnyisd megvásárolt offline Office nélkül, akkor vagy megnyitod Office365-ben (visszatöltöd), vagy más programmal, pl. LibreOffice
márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!