Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Power Pointba át...

Microsoft Power Pointba át tudom valahogy vinni a Keynote- os előadásom?

Figyelt kérdés

Nemrég lett Macbookom és eleinte a Microsoft Office programokat helyettesítő alkalmazásokat használtam rajta. Az egyetemre elkészítettem egy beadandó előadást a Keynote segítségével, viszont tegnap az egyetemi azonosítómmal sikerült hozzáférést szereznem az Office programokhoz ingyen. A Keynoteban megcsinált előadás nem tudom mennyire lenne használható pl a tanár gépén megnyitva vagy feltöltve a felületre így arra gondoltam, hogy a biztonság kedvéért megcsinálom Power Pointba inkább, pláne ha már van hozzáférésem.

Teljesen újra kell kezdenem mindent ilyen esetben? Nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, alapvetően azt gondolom, hogy semmilyen módja nincs annak, hogy Power Pointba valahogy átkerüljön a kész Keynote- os előadás( aztán max szerkeszteni kell még rajta egy kicsit formailag).. bàr ez elég lehetetlennek tűnik.. de azért egy próbát megér a kérdés 😄Ha mást nem megcsinálom ismét, viszont sajnos elég sokat dolgoztam már vele és próbálok valami egyszerűbb megoldást találni.



ápr. 7. 10:49
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

Google első:

Keynote > File > Export > Powerpoint

[link]

ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon megszoktam mostanában, hogy mielőtt utánanéznék itt kérdezek. Jó lenne leszoknom róla … Köszönöm a választ, közben én is megtaláltam és sikerült is🙏🏼
ápr. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!