Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a Spotify Linux...

Nem működik a Spotify Linux Mint alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Linux Mint alatt próbáltam feltenni a Spotify-t deb-ből és Flatpaken keresztül is, de mindkettőnél ugyanaz a probléma adódott miszerint feltelepül, viszont mikor megnyitom csak egy fekete ablak jelenik meg és crashel. Mit tegyek, hogy ez megoldódjon?

ápr. 14. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nah. Fogd meg a mancsod, és keres rá neten. Én 3 perc alatt megtaláltam.
ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el megpróbáltam, de egyik megoldás sem működött amit kiadott, de köszönöm szépen a semmit.
ápr. 14. 11:28
 3/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Snapcraft-ból próbáltad?
ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne ha lenne valami hibaüzenet
ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Snapcraftot még nem próbáltam, de a snapból sem a szivem csücske. Kedves 4-es válaszoló a hibaüzenet ez: [0414/112611.294290:ERROR:check.cc(297)] Check failed: false. NOTREACHED log messages are omitted in official builds. Sorry!

[0414/112611.341662:FATAL:gpu_data_manager_impl_private.cc(448)] GPU process isn't usable. Goodbye. Remélem ez segít valamennyit.

ápr. 14. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Pedig, ha bemásoltad volna Google-be a hiba üzenetet, elsők között van... Értem én, hogy az itteni GYÍK-on lévő embereket használod search engine-nek, de ezt te is megtudtad volna tenni, és talán gyorsabban meg lett volna a válasz.

ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket már megpróbáltam, de nem vált be nálam egyik sem, viszont köszönöm
ápr. 14. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el. A Spotify egy szar.
ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!