Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxos képnézegető programok...

Linuxos képnézegető programok közül melyiknek van a legjobb diavetítés (slideshow) funkciója?

Figyelt kérdés
A Gwenview sajnos csak annyit tud, hogy egy minimális "fade" effektussal váltja a képeket, szinte csak annyi állítható, hogy meddig mutasson egy képet. Nekem valami olyan kellene, amiben van mindenféle áttűnési effektus, például ami oldalra csúsztatja a képet, "szétesik" a kép, különböző alakzatokban változnak a képek, stb. Szóval ilyen komolyabb diavetítő program kellene Linuxra, de nem videószerkesztő, nem is prezentáció készítő, hanem ami egy adott mappában lévő összes képből "realtime" csinál komolyabb diavetítést, amíg le nem állítom. Tud valaki ilyet? Neten kerestem, de nem találtam...

ápr. 15. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Shotwell, nem tudom pontosan milyen effekteket tud, de elv tud többet
ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!