Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok újratelepíteni így?

Hogy tudok újratelepíteni így?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy szegény windows 7 megsínlette, és újra kell telepíteni.. Viszont úgy szeretném, hogy a sims 2 az összes kiegészítőjével indítható legyen a telepítés után, (persze másik meghajtón vannak) De valami hiányozna a windows fájlokból, ha telepítés után megpróbálnám elindítani. Hogy tudnám megcsinálni, hogy valamilyen /talán/ kicsomagolással helyre rakja a fájlokat?.. Esetleg másnál is tudnám alkalmazni?(program,más játék) Köszi szépen a hasznos válaszokat:

West

És még azt szeretném, hogy hogy tudnám leformázni a c- lemezt, mert úgy csinálom majd, hogy elsőnek xp-t, és utána 7-et, a 7 kerül a c-re, de ügye az csak gyors formázást csinál, ha xp-vel próbálom sztem azt írja ki hogy nem lehet mert létfontosságú fájl van rajta..


2010. okt. 28. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy process explorer-rel meg tudod nézni hogy milyen fájlokat használ a játékod bár kétlem ha azt majd később az új win 7 installba bemásolva valóban működni fognak-e mert a registrybe is ír szerintem a program. Szóval ha van sok időd keresd meg a registryben a játék bejegyzéseit és exportáld őket. Később ezeket visszatöltve mennie kellene elméletben. Ntbackup-al ugyan le tudnád menteni az aktuális állást de azt ha visszaállítod ott vagy ahol kezdted. Igen a c:\-t nem tudod xp alól formázni ha az a d:\-n van és a c:\ az aktív partició, próbáld meg pendrive-ról bootolni bartPe-et vagy VistaPE-t onnan már minden gond nélkül lehet formatálni
2010. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, mindegy, újra telepítettem már, és sajnos a simseket is újra megkellett szereznem, mert amin voltak winchi meghalta mmagát :S..
2011. jan. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!