Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amennyire a Yandex és a...

Amennyire a Yandex és a Maxthon böngésző az orosz és a kínai államnak kémkedik, annyira a Google Chrome is kémkedik az amerikaiaknak?

Figyelt kérdés

Interneten többször olvastam, hogy vádolják a Yandexet és a Maxthont, hogy adatokat gyűjt statisztikai céllal az orosz és a kínai államnak.


De mi lenne, ha megfordítanánk a dolgot: a Google Chrome vajon nem küld semennyi adatot az amcsiknak? Szerintem eléggé valószínűtlen...


Szerintem alapvetően biztonságban van mindenkinek a magánszférája, leszámítva, ha a RedstarOS módosított Mozilla Firefox böngészőjét használja... Ha valakinek meg paranoiája van a megfigyeléstől, akkor ne internetezzen úgy semmivel, max. Tor böngészővel. Vagy írjon saját maga egy böngészőt, oszt az majd max. magának gyűjt adatot...



máj. 12. 23:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
#30 Nem bizonyítanak semmit. Az lenne bizonyíték, ha jelentős összegre bírságolnák őket. Jól írta az előttem szóló, ez nekik aprópénz, és a kémkedéssel ennek sokszorosát keresik.
máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

#31: "Nem bizonyítanak semmit."

[link]


"Az lenne bizonyíték, ha jelentős összegre bírságolnák őket. "

5 milliárd dollár eléggé jelentős.

máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
34%
#32 Neked jelentős, de a techóriásoknak aprópénz.
máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

#33: Nem csak nekem.

2019-ben - amikor az 5 milliárdos büntetést kapták - a Facebook Inc nettó bevétele 24,812 milliárd dollár volt. Ebből 5 milliárd dollár a 20%-a.

máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#34 És te elhiszed, hogy tényleg csak ennyi a bevételük, és hogy az adatok nem érnek többet a pénznél? De aranyos :D
máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35: "És te elhiszed,"

Na már kezdődik az argumentum ad hominem vagdalkozás. Érvek nincsenek,

máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!