Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt, hogyan oldjam meg? (lent)

Ezt, hogyan oldjam meg? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnömnek össze kéne vágni egy videót..azt szeretné konkrétan,hogy egy dalversenyre összevágni róla egy videót.Szóval egyszer elénekli,azután elzongorázza és elgitározza..akkor azután ugy kéne megcsinálni,hogy amig énekel,addig egy virágos háttért kéne berakni a gép segitségével és amikor énekel,közben hallatszik a gitár és a zongora hangja..s néha egy egy kép ahogy zongorázik vagy gitározik megjelenjen..csak én nem tudom,hogy kell háttért rakni meg vágicsálni..valaki tudna segiteni?
2010. okt. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
cyberlink powerdirector 8 kell hozzá. a netröl lehet letölteni hozzá sokféle hátteret is.
2010. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még soha nem csináltál videó vágásokat ,akkor most ez nem fog menni . Az elejétől, kicsiben kellene ezeket begyakorolgatnod aztán lehet fejest ugrani a mélyvízbe. Te meg most mindjárt a mélyvízre kérdeztél rá.
2010. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak:nem azt kérdeztem,hogy fog-e vagy sem menni,hanem azt,hogy valaki tudna-e segiteni?
2010. okt. 29. 15:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha valaki elválallná,vagy e-mailcimet váltana velem,hogy ott tudjunk beszélgetni..
2010. okt. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!