Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Please, aki fent van az...

Please, aki fent van az oldalon az segítsen! Hogyan tudok eligazodni a kompatibilitási csomagok között?

Figyelt kérdés
Nemrég lett újratelepítve a számítógép és a pendrive-on lévő fontos cuccaimat nem viszi. Másik verzióval készültek azok a word dokumentumok, múltkor meg tudtam csinálni, de most elakadtam. Könyörgöm nektek, segítsetek.
2010. okt. 29. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem? A pendrive-on lévő Word dokumentumokat az újratelepített gépen nem tudod megnyitni. . Milyen szövegszerkesztő van most a gépen?
2010. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:

Gondolom a 2007-es Office-al készült xlsx kiterjesztéssel.Most meg a 2003-as verzió van fent.Jól gondolom?

Csak mert a 1997-2003-as Office--ahol xls a kiterjesztés--nem nyitja meg a xlsx-et.

2010. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Microsoft oldaláról le tudsz tölteni egy konvertert. Letöltöd, felteszed, és menni fog.
2010. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

20007-el kezdtem el, aztán a pendrive-ra feltett anyagot a 2003-al folytattam 2007-be de most ismét 2003-as van.


Utolsó, köszönöm, de ne haragudj ebből nem értettem semmit. :(

2010. okt. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!