Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismered a képernyőolvasó...

Ismered a képernyőolvasó programot, ami a vakokat segíti a számítógép használatában?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a SpeakBoard -ra gondolsz, akkor igen.
2010. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

innen letöltheted a Súgóját (használati útmutató)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia. Nem erre gondoltam, hanem a Jaws (dzsóz)-ra. Köszi egyébként a linket, de mivel én nemlátó vagyok, van Jawsom. A kérdést csak azért tettem fel, mert lépten-nyomon megkérdőjelezik vakságomat, mert nem értik, hogy hogyan tudom elolvasni, amit írnak. Ha valakinek kérdése van, szívesen válazsolok ezzel kapcsolatban!
2010. okt. 30. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyanítom hogy kevesen vannak itt a gyakorikérdéseken, akik tervezik a közeljövőben a látóképességük elveszítését. Ennek okán nem sok hasznát vennénk a felolvasó programodnak.


Ettől függetlenül köszönjük szépen a többiek nevében is hogy gondoltál ránk, megtisztelve érezzük magunkat.


Nem tudom ki volt az aki kételkedett abban hogy el tudod-e olvasni a válaszokat, csak írd meg nekünk ha ilyennel találkozol.

Majd jól küldünk neki olyan válaszokat amiben nincsenek betűk, és majd azt fogja hinni hogy nem lát. És majd megy hozzád tanácsért hogy ilyenkor mi a teendő.

2010. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: Nem tudom, miért vagy ilyen rosszindulatú! Félreértettél... Csak kíváncsi voltam, hgoy mennyien ismereik a képernyőolvasó programot. Ne nézz hülyének, nyilván tudom, hogy senki nem szeretne megvakulni, sem a közeljövőben, sem máskor! Nem értem, hogy miért kell belerúgni az emberbe! Ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj! Utálom az ilyen flegma embereket!
2010. okt. 30. 17:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg egyetlen ember sem tervezi, hogy megvakuljon, mégis megtörténik elég sokunkkal! Úgy látom, hogy te természetesnek veszed a látást, pedig nem az! Elég egy baleset, egy betegség és máris rájön az ember, hogy nem is olyan természetes dolog látni! Örülj, hogy neked megadatott!
2010. okt. 30. 17:46
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak! nem tudom,hogy hány éves vagy,de kicsit több tiszteletet kellene tanusítanod egy vak embertársad iránt! feltehetőleg egy vak és más fogyatékkal élő ember sem kérte ,hogy azzá váljon,mint ahogy te sem önszántadból lettél ekkora bunkó! persze a bunkóságodhoz végülis elég annyi ész is,amennyi neked van!nőlj fel,tanulj,tapasztalj és megérts!!!!
2010. okt. 30. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Miért kellene több tiszteletet tanúsítania akárkinek is egy vakkal szemben, mint bárki mással szemben? Áruld már el, hogy mivel vagyunk mi többek, mint egy jól látó? Semmivel. Nem vagyunk se többek, se kevesebbek.

És nekem ne írd, hogy több dtisztelettel legyek veled szemben, mert te vak vagy, én is az vagyok. Tisztelettel vagyok bárkivel szemben, aki megérdemli. Nem érdekel, hogy vak vagy süket, vagy sasszemű...

Egyébként, nem szemtelenségből, de ajánlanám, hogy próbálj meg jobban eggyütt élni a vaksággal. Mármint nem fizikailag, hanem lelkileg. Ha magadtól nem megy, akkor keresd fel a leg közelebbi vakszövetséget, és ott barátkozz más vakokkal. Tanulj tőlük, másként is hozzá lehet állni a vaksághoz. Utána döntsd el, hogy melyikkel lehet könnyebben "túlélni". Ezt valóban merő jóindulatból írtam.

2012. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!