Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissitettem a Windowst, és...

Frissitettem a Windowst, és azóta mikor bekapcsolom a gépet megjelenik hogy You may be a victim of software counterfeiting. Mi ez?

Figyelt kérdés
És megjelenik 2 ablak ezek azt kérik hogy orvosoljam a problémát most, vagy késöbb. És a tálcán megjelenik egy kék csillag. Mit jelent ez? Másolt a szoftverem? Hogy lehet megoldani ezt a problémát anélkűl hogy vennék uj jogtiszta szoftvert?
2008. jan. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

rátelepedett egy beépülő program, ami észlelte a másolt windows.

-akkor a később gombra kattints

-a csillag ott is fog maradni mindaddig mig újból nem telepited a win.t

-másolt igen

-nem kell venni újat, a csillagra rámész jobb egér ott lehet talán valamit machninálni de nem érdemes..

2008. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
figyelj van egy megoldás egy program megkeresem a gépemen és elküldöm én is ezt használom kisne jön... még a holnapjunkon is "Ez eredeti Microsoft Szoftver" még program nem volt meg nekem is ez volt!
2008. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van megoldás az újratelepítésen túl is.

Írj nekem egy privát e-mailt és küldöm a linket, az adott frissítés uninstallálására vonatkozóan.

Bárki, aki szenved ebben a problémában, megkereshet, nem nagy ügy a megoldás, de semmiképp sem kell újratelepíteni.

2008. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!