Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS3-am van, de nem...

Photoshop CS3-am van, de nem tudom aktiválni, miért?

Figyelt kérdés
Van hozzá kód generátor is, meg crack is, de nem akar működni. Ráadásul az internetről se tudom aktiválni...30 napot se akar már adni..Miért nem, miért nem aktiválja? Mit csináljak hogy működjön? Kérlek segítsetek nekem, nagyon fontos, a PS az életem!! Előre is köszi a válaszokat!!
2010. nov. 5. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a Photoshop az életed miért használsz ilyen régit? A CS5-öt szépen lehet aktiválni, nekem nem baszakszik.
2010. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Illegális!! Ha a PS az életed, vedd meg.

Amúgy meg olvasd el az NFO-t, abban le van írva mindig, mit kell tenni az aktiváláshoz. Bizonyára nem cseréltél le valami fájlt, vagy ilyesmi.

2010. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy cracket ötlts le azt jóccakát!
2010. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aszongya illegális!!! Jaaaaj... ő is egy tolvaj! Jaaaj!!! Idióta majd szerinted ki ad érte több, mint 400.000 forintot?! Próbáld ki te is!
2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már cs5-öm is, csak annak az volt a baja, hogy semmi pénzért nem mentette volna le a dolgokat PNG-be.. csak abba a sz*r PSD-be :SS már minden PS megvolt, de a CS3 bizonyult a legjobbnak!
2010. nov. 5. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én is CS5-öt használok és minden további nélkül elmenti a fájlokat amibe akarod... Gondolom az valami beta verzió volt. Ami nekem van Adobe Creative Suite CS5 abban TÖKÉLETES.
2010. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!