Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet megváltoztatni a...

Hol lehet megváltoztatni a Windows XP-n a bejelentkezési hangot? Már nagyon unom és sehol sem találom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
vezérlöpult/hangok/rendszerhangok
2010. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vezpult/hangok/windows indítása...a fület lenyitva állítgathatsz, vagy tallózhatsz is...
2010. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
írj vissza ,ha elakadsz
2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is ezzel a problémával küzdök. Azaz konkrétan nem szeretném ha hangjelzés kíséretében kapcsolna be a gép. Már az idegbaj kerülget, hogy nem tudom kikapcsolni sehol sem.

A hang beállításoknál kinyomtam a pipát a rendszerindítási hang lejátszásánál...így is csirimpol a gép bekapcsoláskor. Meg tudná valaki mondani, hogy mit csináljak?

2010. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te csak azt hiszed ,hogy a jó helyről vetted ki a pipát,pedig nem ,hisz hallhatod a saját füleddel is ,hogy még mindig szól .

De ha megírod ,hogy milyen oprendszered van akkor leírom lépésről lépésre a menetét.

2010. nov. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! Win7-et használok. Még a kép segítségével sem boldogulok. Nekem nem ilyen ablak jön be...

Várom a lépésről lépésre segítséget, előre is köszi. :)

2010. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdés xp-re vonatkozott...

7-est mostanában teszek fel, azt nem tudom...

2010. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsánat. Elkerülte a figyelmemet...Akkor ha tudod a választ megírnád ide? Köszi :)
2010. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azt nem tudom..."

Tedd fel új kérdésnek, majd valaki más tudja.

2010. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!