Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenovo R60 laptop vs. Windows 7?

Lenovo R60 laptop vs. Windows 7?

Figyelt kérdés
Lenovo R60 laptop integrált videokártyája a rendszermemóriából foglal le magának memóriát. Windows XP-vel ez 256 MB volt, most Windows 7-tel csak 64 MB. Mi az oka ennek, hogy lehet beállítani, hogy Windows 7 alatt is 256 MB legyen ez a méret?
2010. nov. 9. 19:58
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Átállítod, hogy 256 megát engedjen. Bemész a biosba, és beállítod.
2010. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na most az van, hogy a kollégámnak van ez a laptopja, úgyhogy nem tudom ellenőrizni, hogy igaz-e, amit mond, de állítása szerint a BIOS-ban nincs ilyen lehetőség :(
2010. nov. 9. 20:11
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Akkor nézze meg jobban a bios-t, mert benne van. Engem nem fog tudni átverni, cseppet benne vagyok a szakmába pár éve.
2010. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, meg fogom kérni, hogy próbálja meg újra. Köszönöm. (ment a plusz)
2010. nov. 9. 20:33
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Szívesen.
2010. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos újabb fejlemény van a témában. Azt mondta, hogy mivel ő nem ért annyira hozzá, nem csoda, hogy nem találta meg, de elvitte emiatt szervizbe is, és ők sem találtak ilyet a BIOS-ban :(

Ez létezik?

2010. nov. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!