Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Laptop-omnak?...

Mi a baja a Laptop-omnak? (Windows Vista) Feltettem több játékot is, rendszerkövetelmény bőven megvan és ahelyett, hogy elindulnának ezt írja ki: "unable to create 3D scene"

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra tippelnék, hogy a videokártyád nem támogat valamit, amivel a játék létrehozza a 3D-s részeket.
2011. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán videókártya tekintetében még sem teljesül a rendszerkövetelmény.
2011. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:23


Az ilyen szerencs"tleneknek írnám, hogy ha egy kicsit is használnák az eszüket, rájöhetnének arra, hogy ha nem lenne meg a rendszerkövetelmény, akkor a kérdést is felesleges lenne feltenni. :P Az első kettő válaszolónak köszönöm, megy a zöld kéz!

2011. aug. 27. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, én meg az ilyen szerencsétlen kérdezőknek írom, hogy azt se írod ide mit akarsz futtatni, azt sem, hogy milyen hardware-en, csak egy hibaüzenetet, amit egy lefejezett csirke is tud értelmezni, aztán várod a válaszokat... Gondolkodj már el azon, hogy ki a szerencsétlen. Nem nekem vannak gondjaim alapvető dolgokkal a gép előtt, hanem neked.
2011. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!