Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan beállítás vagy...

Van olyan beállítás vagy program amivel ezt meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Vlc vagy media player classic-ban van olyan beállítás hogy a film hangját kiegyenlíti?

Mert nagyon idegesítő hogy a beszédet alig hallani de ha zene vagy robbanás van attól meg meglehet süketülni.


2010. nov. 9. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sztereó hangszóród van, a beállításoknál viszont 5.1-es hangzás van beállítva. Ha a hangkártya driverében átállítod sztereóra, megoldódik a problémád. Az 5.1-es rendszerben a beszéd a középső csatornán szól, de mivel ez nálad nincs, így nem, vagy csak gyengén hallod az adott csatornán lévő hangot.
2010. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2010. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ac3 filtert telepítsd! Tipikus probléma.

[link]

2010. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5.1 -es hangrendszerem van és meg néztem a media player classic-ban a filterek közt fent van az AC3-is próbálgattam több beállítást is de még mindig nagy a különbség a beszéd és a robbanás közt.

Meghallgattam és beszéd közben az első 3 szól a hátsó kettőben háttérzaj szerű megy de ha zene van akkor mind szól tök hangosan:S

2010. nov. 10. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Passz.
2010. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!