Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs valami program vagy...

Nincs valami program vagy beállítás erre a bajra?

Figyelt kérdés
Egy hete köttetük be a netet (Vodafone-os) és működik meg minden, csak a neten megjelenített képeknek elég rossz a minőségük, olyan szemcsés. Szeretném ha normálisan mutatná. Aki tud erre megoldást írjon!
2010. jan. 15. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem böngésző hiba...próbáld meg valami másik böngésző programmal!
2010. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis böngésző hiba. Nekem is vodás netem van,kétféleképpen lehet nálam is beállítani. Egyik,hogy kifogástalanok legyenek a képek,a másik pedig egy sávszél takarékos ,most nálad így lehet.Nem tudom mivel szeded le a netet (én mobillal) de ezt szoktam kicserélni ha váltok.

+CGDCONT=,,"vitamax.internet.vodafone.net"


+CGDCONT=,,"vitamax.snet.vodafone.net"


Ha valami nem világos,írjál.

2010. jan. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy/hol kell beállítani, hogy jó legyen a kép? Mert én már letöltöttek a Mozzilát és az Operát is de ugyanolyan :S
2010. jan. 16. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A Mozillának vagy az Operának ehhez semmi köze. Nem tudom mivel veszed a mobilnetet de azon az eszközön kell megváltoztatnod a beírtakat.
2010. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most sem értem...Hol állítsam me? Hova írjam hogy +CGDCONT=,,"vitamax.internet.vodafone.net"


+CGDCONT=,,"vitamax.snet.vodafone.net"

??

Hogy váltsam át?

2010. jan. 16. 15:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azzal a pendrive szerű izét rakom a gépbe azzal jön a net.
2010. jan. 16. 15:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! :D Le kellett hozzá tölteni a Vodafone Internet Plusz-t. Mostmár kifogástalan!!
2010. jan. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!