Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van mááár? :D a samsung...

Mi van mááár? :D a samsung champ mobilomat nem ismeri fel a gép. Már telepítettem a New Pc Studiot, működik is, de mikor rámegyek arra h usb keresése a mobilt nem észleli. Kellene még valamilyen program esetleg? Vagy csak valamit beállítás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

rádugod és ki kell írnia a telónak h telefonátvitel. ekkor okézl kis töltés majd működik.


ha nemmegy vegyél egy memóriakártyabővítőt kb 2000 forint és úgy hordozgasd az adatot.


sajna tesóm telefonjával is ugyanez a gáz.

2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem nem írja ki h adatátvitel,nem kell leokéznom semmit,rögtön kiírja h összekapcsolva ezzel: PC
2011. ápr. 16. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:

én simán belementem a telefonmemóriába és a kártyára csak a beállítások számítógépes kapcsolat rész háttértárra van állítva(ha telefonos progival használod, akkor állíts át samsung kies-re mert ez a progi való hozzá igazából)

(nekem ubuntum van)

2011. nov. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!