Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 magyarosítás. Mindent...

Win7 magyarosítás. Mindent próbáltam akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Hello

Sok helyen olvastam már hogy kell magyarítani de nekem egyik se müködött. A legegyszerűbb mód ugye ha ultimate verzio van az install and uninstall display language de nekem ilyenem nincs pedig W7 RC Build 7100 Ultimate-et használok.Próbáltam már parancssorból telepíteni Vistalizátorral (az el se indult) Windows Update-n nem enged több fríssitést kiválasztani (nincs ott az a szöveg amivel lehet)tehát akkor hogy oldjam meg hogy a Win7-em magyar legyen?

A válaszokat előre is köszönöm


2010. nov. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Frissítésből le lehet szedni, te vagy hozzá balf*asz.
2010. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy a Windows Update-ban nem tudom megnyitni a frissítéseket itt egy kép: [link]
2010. nov. 10. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
ultimatet rakjál föl
2010. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy tölts le egy magyart :D
2010. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha valakinek le van magyarítva a Win7 Ultimate RC Build 7100

az a regedit alkamazásból innen:HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages


Ki tudná nekem másolni a hu-HU mappát feltenni valahova és belinkelné. Előre is köszönöm.

2010. nov. 11. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ideje lenne megszabadulni az RC-től. Február környékén már jön az SP1, az RTM is egy évnél régebben jött ki.
2010. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2010. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!