Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Stalker Shadow of Clernobyl...

Stalker Shadow of Clernobyl X16 "szeknd vizit"?

Figyelt kérdés

Tehát az a kérdésem, hogy ha egyszer már jártam az X16 laborban, de lemegyek másodszor is, akkor hogy tudok kijutni? Mert az első alkalomnál lezáródik egy rács, megakadályozandó a visszafelé haladást, és ez nem nyílik fel, tehát a második ottjárásnál az megakaszt. Visszafelé meg megint nem lehet menni, mert a létrát nem érem el.

Megoldása van valakinek?


2010. nov. 13. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol záródik le a rács? Nem szabadna sehol bent ragadnod a játékban. Mivel az X16 külön pályaként töltődik be, minden további betöltéskor nullázódnak az állapotok. Csak az első esetnél, a küldetés lineáris menete miatt vannak olyan lezárások a pályán, hogy mindig előre kelljen menned. Régen játszottam már vele, de úgy emlékszem hogy többször is gond nélkül vissza lehetett menni a pályára.

Az elején nem tudsz a rövid létre miatt visszafelé menni, végig kell menni az egész pályán, a végén a WC-ből nyíló alagútba ugrani, majd az aknából felmászva kiugrani a mocsár mellé.

2010. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megint visszamentem, és most már tényleg nyitva volt. Ezelőtt viszont nem. Fura.
2010. nov. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!