Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi ideig tart kb telepíten...

Mennyi ideig tart kb telepíteni egy op rendszert a gépre?

Figyelt kérdés
plusz beállítások
2010. nov. 18. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
30 perc vagy kevesebb is, a géptől függ, ha jó gép hamar megvan, ha sz*r, akkor több.
2010. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az adataim elvesztek, úgy értem a torrent és egyéb oldalakhoz tartozó jelszavaim, és sajna fejből nem tudom őket, lekérdezni sem tudom, mert az e mail cím, amivel regisztráltam már nem él, az újjal meg csak úgy tudok regisztrálni, ha előtte kapok meghívót, de ismerőseim nincsenek fenn oldalon, akiktől kérhetnék, ismeretlenektől meg nem tudom honnan kérhetnék, meg nem is biztos, hogy kapnék, mert bizalmi alapon fut az egész. És ha engem kirúgnak valamiért, akkor a másik felet is, aki meghívott, és akkor többet nem is mehetünk vissza az oldalra.
2010. nov. 18. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden valamire való torrent oldal fejlesztői csapatának van valmai blogfélesége, ott megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot velük - ha legalább a felhasználónevedre vagy valamire emlékszel az acc-odból, bár jó nagy szégyen, hogy valaki ezt sem tudja észben tartani... Hiába, a jelszómegjegyzós böngészők idejében vagyunk, fő a kényelem.

Az újratelepítés ideje gépfüggő, oprendszerfüggő, beállításokkal, alap programokkal és némi hozzáértéssel 3 órán belül a régi rendszered kapod vissza. Maka az oprendszer max 1 óra (alsó-közepes gépen), programokkal együtt és hozzáértés nélkül viszont napokba is telhet, mire visszaraksz mindent.

2010. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

najó, nem én felejtettem el, hanem a pasim, és csak azért, mert rengeteg helyre van regisztrálva, mindenhol más a jelszava, és elég hosszú bonyolult jelszavai vannak, maiket nem lehet észben tartani, csak a számítógép szokta menteni

ilyen jelszavak mint pl Xgh82_pSQ0o

ez csak egy példa :)

2010. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!