Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenOffice. Org: miért nevezik...

OpenOffice. Org: miért nevezik szabad szoftvernek?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja még le lehetett tölteni mindenféle licenszezés és ellenőrzés nélkül (ki és hányan használják), most már olyan, mint az MS Office. Legközelebb fizetni kell ezért is?!
2010. nov. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert az Oracle megvette a Sun-t, az OOO csapata meg otthagyta őket a francba.
2010. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most is le tudom tölteni licensz nélkül... Ha nem tetszik ne használd ilyen egyszerű, ingyenes program tehát nem igazán értem a hőbörgésed. Én mondjuk elhiszem hogy néha jól esik trollkodni:).
2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apám, egyszerűen nem tudom megosztani, mert nem hagyja a Windows XP. Na és persze az a baja vele, hogy nincs aláírva. Letöltöttem és úgy, ahogy van, használhatatlan. Gratula Orcale.
2010. nov. 21. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A régi OpenOffice LibreOffice néven él tovább. Hamarosan kész a 3.3-as változata. Legközelebb már azt töltsd le!
2010. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!