Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut rendesen a...

Miért nem fut rendesen a gépemen a film? Többi lent.

Figyelt kérdés
A számítógépemen egy bizonyos film (Ghost in the shell) akadozva fut (minden más jó), viszont három-négy féle verzióban is megszereztem, és az összesnél így viselkedik. Próbálkoztam már GOM playerrel (én ezt használom leginkább mert egyszerűek a beállítások - felirat, stb. ), és persze vlc-t. Mit kéne tennem?
2010. dec. 10. 22:04
 1/4 anonim válasza:

Hello!


Szerintem próbáld meg VLC media playerrel.Nekem is sok videónál így volt és csak a VlC-nél nem szaggattak.

2010. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annál is szaggat sajna :S
2010. dec. 10. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírnád a géped konfigját? és, h mit nézel pontosan? mert van Ghost in The Shell film és anime is... nem mind1, h melyik az, mert az animéket rendre h.264 kodekkel kódolják, ami alapból sokat eszik de erre az anime még ár is dob, szóval néha nekem is szaggat... Ha ez áll fenn, akkor ajánlom a CoreAVC + media player classic kombót... (azért MPC és nem BS player, mert a feliratos animékhez legtöbb esetben ass felirat van, és azt nem szereti a BS)

De egyébként a leggyorsabb HD kombó a BS player + core AVC


Ha az az egy film szaggat és más nem akkor vagy hibás a fájl, vagy valami nagy gubanc van.

üdv!

2010. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
264essel van kódolva igen! Köszi a segítséget. Épp most jöttem rá én is:D Bár így konkrétan nem tudtam megfogalmazni, de éreztem, hogy valahogy a kódolással lehet a probléma :). Töröltem (am is sokat foglalt:D), és most megnézem szimpla dvd-rippel mit mutat! Köszi a segítséget.
2010. dec. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!