Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem a crysis...

Hogy telepítsem a crysis sandbox programot?

Figyelt kérdés

A telepítésnel ezt a két hibaüzenetet írja ki:

"Error 1310.Error writing to file C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin32\Editor.exe.

Verify that you have access to that directory."

Itt rákattintok a ignore-ra

Utána ezt adja ki:"Error 1304.Error writing to file C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin32\CompressAti2.dll

Verify that you have access to that directory."

Itt rákattintok a cancel-re aztán kilép a telepítőből.

AZ előző kérésemből már megtudtam hogy rendszergazdaként kellene futtatni(jobb klikk utána futtatás rendszergazdaként)én jobbal ráklikkelek de a menüben nincs hogy "futtatás rendszergazdaként" csak .exe fájloknál van nekem ott mert megnéztem: [link]

A tulajdonságok kompatibilitás fülben meg ezek vannak: [link]

Hogy telepítsem?


2010. dec. 12. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy tipp, szerintem csináld a következőt:

Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> Felhasználói fiókok felügyelete beállításai

A csúszkát húzd le teljesen, OKézd le, és indítsd újra a gépet. Ezután próbáld installálni.


Miután felraktad, célszerű visszaállítani a csúszkát, az

eredeti állapotába.

2010. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz,t már sikerült telepiteni.
2010. dec. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!