Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékok; Morrowind. A Kérdésem...

Játékok; Morrowind. A Kérdésemre a választ még az Editorban sem taLÁLTAM MEG. Na most akkor hogy?

Figyelt kérdés
Naszóval, van egy kisváros nemmessze Balmorától DNY-i irányba. a Neve: Odai Plateau. Sajnos ez a város a játékba NEKEM... nemjelenik meg. a TES Construction Set be megnéztem... ott viszont jelenvan a kisváros. Mit tegyek, hogy előjöjjön? - Modd-ot irnék hozzá ( Plugin-t). Lebegő várossá tenném. Csakhát.... Értitek. :) Szeretném ha látszana a játékba. mit tegyek?
2010. dec. 13. 19:36
 1/2 anonim válasza:

Azért nem jelenik meg, mert a játék sztorija miatt szkriptelve van. Ugyanis ez a település nem más, mint a Hlaalu erőd, ami szépen fokozatosan jelenik meg, ha csatlakozol a Hlaalu-házhoz. Van ugye 3 ház, a Redoran, a Telvanni, meg a Hlaalu, és ezek közül csak az egyikhez csatlakozhatsz. Ha elkezded csinálni a küldetéseket, bizonyos rang után mindegyiknél megjelenik a Stronghold küldetés, vagyis egy Strongholdot kell szerezned magadnak. A Hlaaluknál ez az Odai Plateau-n van, a Telvanniknál Uwirith's Grave-nél lesz, a Redoranoknál emg nemtom, valahol az Ashlanden. Ahogy csinálgatod a Stronghold küldetéseket, úgy fog egyre jobban kiépülni az erőd (a Telvanniknál például ilyen gombatornyod lesz, mint Sadrith Morában). Mindegyik időbe kerül, míg megépül, és asszem 3-4 küldetés kapcsolódik hozzájuk, utána beköltözhetsz. Viszont ha az egyik háznál felépül az erődöd, akkor a többi háznál is megjelenik, csak valami NPC lesz benne (akit majd meg kell ölni).


Szóval az Osai Plateau-n addig nem fog megjelenni az erőd, amíg valamelyik háznál meg nem csinálod a Stronghold küldetéseket.

2010. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi :)
2010. dec. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!