Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat indokolatlanul...

Miért szaggat indokolatlanul a Cod 2 a gépemen? (Win7 x64)

Figyelt kérdés

A probléma:

Multiplayer : 125 (maxfps ennyire van beállítva) és 25 fps között mozog a játék. Átlagban 110 fpsen megy, de amikor nem csak a táj, hanem már ember is van a képen akkor lecsökken akár 22-re is. Bár változó, valamikor egyes pálya egyes részein is beszaggat... A géphez nem méltó grafikai beállításon. :(


A grafikai beállítás :

1280*1024, 75 Hz

Anti-Aliasing [OFF]

DirectX 7

Trilinear filtering

Soften Smoke Edges [OFF]

Textúrák: Extra

SLI Optimalization [OFF]

A gépem :

Windows 7 Ultimate 64-bit

Intel Core2Duo E7500 @2,93 GHz

3 GB RAM

nVidia GeForce 8600 GT 256 mb gddr3



***



Régen 32-bites XP-n játszottam, DirectX9-cel, ugyanezzel a videokártyával, csak Pentium 4-gyel (3 GHz) és 1 GB Rammal. Tehát ez a játék sokkal rosszabbul megy win7-en, de fórumokon olvastam, hogy valakinek pl el sem indul, de valakinek meg jobban megy mint XP-n.


2010. dec. 17. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne a directX9
2010. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és hihetetlen, kb 25 FPS az átlag. :S :(((
2010. dec. 18. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán fel kéne rakni a VGA driverét...
2010. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fel van rakva. Az nvidia oldaláról töltöttem le a 190-es verziótól a legújabbig kipróbáltam vagy 5-öt, de nem jó. A driver telepítése előtt töröltem az előzőt. Más játékok jól mennek, pl. Gears of War maxon, hot pursuit is, és a modern warfare 2 is... meg egy pár ami még fent van. szóval csak a cod2 ilyen beteges
2010. dec. 19. 00:32
 5/8 anonim válasza:
legújabb patch-et letöltötted a játékhoz?
2010. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, a jelenlegi 1.3-mas patch van fent. tettem már újra a játékot is, és különböző helyekről letöltött 1.3-mas patch-eket is :/ windows x9/vista kompatibilitási módot is próbáltam már, de sehol semmi változás :(
2010. dec. 20. 17:58
 7/8 anonim válasza:

hát apám te tényleg nagyon szeretnél játszani vele :D:D


az utolsó tanácsom talán az lenne, hogy próbáld kompatibilitás módban futtatni (xp), talán segít egy kicsit.


Ha ez sem segít, akkor én raknék a helyedben xp-t is a gépre. Nálam is fenn van xp és win7 64 is a nagygépen. Régebbi játékokhoz az xp-vel bootolok be.

2010. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából csak ezzel :D jólesik esténként felnézni 1-2 órára és lövöldözni egy hosszú nap után. már próbáltam az XP-s módban a futtatást, de úgy sem volt jobb a helyzet. Szerintem az lesz a végső megoldás, hogy felteszem az XP-t is.
2010. dec. 21. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!